Ціни

Шановні гості, просимо звернути увагу, що готель, виконує постанову Міськради нашого міста про стягнення туристичного збору, який складає 30 грн за добу, з людини.

 

 

Одномісний стандарт 

980.00 грн.

Забронировать

 Затишний номер площею 16 кв. м розрахований на проживання 1 людини. У номері є все незамінне для комфортного відпочинку гостей: полуторне ліжко, шафа для одягу, телевізор, доступ до інтернету, кондиціонер, міні-холодильник, письмовий стіл, стільці

 

 

Стандарт двомісний

1190.00 грн.

  Забронировать

Просторий і затишний номер загальною площею 20 кв. м оснащений зручними меблями і сучасною технікою, щоб кожному гостю створити комфортні умови відпочинку. У номері розташований телевізор, шафа для одягу, двоспальне ліжко, інтернет, кондиціонер, міні-холодильник, письмовий стіл, стільці.

 

 

 
Стандарт двомісний 
з двома окремими ліжками

1499.00 грн.

  Забронировать

Однокімнатний номер загальною площею 25 кв. м розрахований на проживання 2 гостей. У номері розташований шафа для одягу, кондиціонер, телевізор, міні-холодильник, телефон, письмовий стіл, два односпальні ліжка. Ванна кімната оснащена комплектом рушників, косметичним набором, тапочками, встановлена душова кабіна.

 

 

Двомісний номер «Комфорт»

1320.00 грн.

  Забронировать

Затишний номер загальною площею 30 кв. м зроблений для людей, що віддають перевагу комфортному та якісному відпочинку. У номері розташоване двоспальне ліжко, шафа для одягу, інтернет, кондиціонер, телевізор, письмовий стіл, телефон, міні-холодильник. Ванна кімната оснащена косметичним набором, комплектом рушників, тапочками, встановлена душова кабіна.

 

 

Двомісний номер «Комфорт плюс»

1499.00 грн.

  Забронировать

Просторий номер загальною площею 40 кв. м оснащений незамінними меблями і технікою, щоб задовольнити вимоги кожного гостя. У номері розташована двоспальне ліжко “Kingsize”, інтернет, кондиціонер, телевізор, письмовий стіл, телефон, міні-холодильник. Ванна кімната оснащена душовою кабіною, комплектом рушників, косметичним набором, тапочками.

 

 

Двокімнатний номер «Комфорт плюс»

1499.00 грн.

  Забронировать

Готель «Бізнес апартаменти» має в наявності двокімнатні номери класу «Комфорт плюс» ( «Comfort +»).  Велика площа і її розподіл на кілька зон відпочинку дозволяють розташуватися як компанії друзів, так і сім'ї з дитиною.  Також номери даної категорії добре підходять для робочих поїздок та відряджень.  Всі номери цього класу оснащені великим телевізором, кондиціонером, холодильником, електричним чайником, феном, м'якими меблями, шафою, комодом і ванною кімнатою з гігієнічним набором, капцями і набором рушників для кожного гостя.  Ванна кімната обладнана новою сантехнікою.  У номері є робоче місце, оснащене великим письмовим столом і м'яким стільцем.  Вікна в номері виходять у двір, що забезпечує гостям міцний і здоровий сон.  На території наших номерів працює швидкісний бездротовий інтернет (Wi-fi), який входить у вартість розміщення.