Про готель   

Якщо Ви в пошуку готелю в центрі Дніпра, проживання в якому розраховано не тільки на гостей з-за кордону, зверніть увагу на готель «Бізнес апартаменти».  

 

Елегантний інтер'єр кожного з одинадцяти номерів ретельно опрацьований дизайнерами з таким розрахунком, щоб забезпечити максимальний комфорт гостям готелю «Бізнес Апартаменти».  

 

Готель користується попитом серед людей, які цінують свої кошти і вважають за краще отримувати максимум за розумні гроші.

 

Зокрема, готель «Бізнес Апартаменти» відомий серед представників бізнес-спільноти завдяки близькості до основних потоків ділового життя міста, а також широкому комплексу послуг і бездротового доступу в Інтернет.  

 

Широкий вибір варіантів розміщення дозволить кожному гостю зробити правильний вибір відповідно до особистих переваг і фінансових можливостей.  

 

 Шановні гості! Повідомляємо Вам, що у зв'язку зі вступом в силу «Закону про заборону куріння на території готелів і ресторанів», готель «Бізнес апартаменти» стає некурящим готелем. Дякуємо за розуміння.