Питання/Відповідь

Як забронювати номер в готелі «Бізнес апартаменти»

 

- Для того, щоб забронювати номер, Вам необхідно звернутися до служби прийому і розміщення по тел. +38 067 653 65 65 або відправити електронний лист із запитом на нашу пошту (скористайтеся формою знизу сторінки або в розділі "контакти"). У листі Вам необхідно вказати вашу ПІБ, дати заїзду та виїзду, а так само необхідність трансферу.

Чи є в номері чайник, фен, праска?

- У номері є електричний чайник і фен. Прасувальні принади, такі як праска і дошка, можна отримати у покоївки або скористатися послугами прального сервісу.

Якими видами електронних карт можна розраховуватися?

- Ви можете сплатити Ваше проживання за допомогою банківської карти. Миприймаємотакікарткияк American Express, VISA, MasterCard, Maestro.

В який час відбувається заїзд в готель?

- Час заїзду в готель «Бізнес Апартаменти» з 14 години дня за Київським часом.

Чи можу заїхати в готель раніше 14.00?

- При наявність вільних номерів - так. При заїзді з 6: 00-14: 00 Вам необхідно додатково оплатити 50% від добової вартості номера. Якщо Ви заздалегідь знаєте про те, що у Вас буде ранній заїзд, велике прохання завчасно попередити про це службу прийому і розміщення тел. +38 067 653 65 65.

В какое время происходит выезд из гостиницы? – Выезд осуществляется до 12 часов дня по Киевскому времени.

 

В який час відбувається виїзд з готелю?

- Виїзд здійснюється до 12 години дня за Київським часом.

Чи можу я виїхати з готелю пізніше ніж 12.00?

- При наявність вільних номерів - так. При виїзді до 18:00 Вам необхідно додатково оплатити 50% від добової вартості номера. Якщо Ви заздалегідь знаєте про те, що у Вас буде пізній виїзд, велике прохання завчасно попередити про це службу прийому і розміщення тел. +38 067 653 65 65.

Чи можу я виїхати з готелю до 12.00, але залишити свої речі?

- Так. Речі можна залишити на зберігання у адміністратора.

Чи є автостоянка?

- Біля входу в готель розташована громадська автостоянка.